MCASU063SCG8R2DFNA1J kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Taiyo Yuden
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Taiyo Yuden
På lager: 0
Datablad
Walsin Technology Corporation
KEMET
YAGEO
Murata Electronics
Murata Electronics
KYOCERA AVX
Vishay Vitramon
8.2 pF ±0,5pF 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0201 (0603 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MCASU063SCG8R2DFNA1J
DigiKeys varenummer
587-MCASU063SCG8R2DFNA1JTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MCASU063SCG8R2DFNA1J
Beskrivelse
CAP CER 8.2PF 50V C0G/NP0 0201
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
0201 (0603 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Tolerance
±0,5pF
Tykkelse (maks.)
0,013" (0,33mm)