MCASJ31LAB7226KTNA01 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Murata Electronics
På lager: 163
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Murata Electronics
På lager: 206.058
Datablad
På lager: 0
22 µF ±10% 6,3V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MCASJ31LAB7226KTNA01
DigiKeys varenummer
587-MCASJ31LAB7226KTNA01TR-ND - Tape & Reel (TR)
587-MCASJ31LAB7226KTNA01CT-ND - Afskåret tape (CT)
587-MCASJ31LAB7226KTNA01DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
MCASJ31LAB7226KTNA01
Beskrivelse
CAP CER 22UF 6.3V X7R 1206
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
MCASJ31LAB7226KTNA01 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
AEC-Q200
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,071" (1,80mm)