MCASE31LAB7106MTNA1J kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Taiyo Yuden
På lager: 482
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Taiyo Yuden
På lager: 11.547
Datablad
På lager: 97
På lager: 0
KEMET
10 µF ±20% 16V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MCASE31LAB7106MTNA1J
DigiKeys varenummer
587-MCASE31LAB7106MTNA1JTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MCASE31LAB7106MTNA1J
Beskrivelse
CAP CER 10UF 16V X7R 1206
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
MCASE31LAB7106MTNA1J Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,071" (1,80mm)