MBASU105SCKR75BFNA01
DigiKeys varenummer
587-MBASU105SCKR75BFNA01TR-ND - Tape & Reel (TR)
587-MBASU105SCKR75BFNA01CT-ND - Afskåret tape (CT)
587-MBASU105SCKR75BFNA01DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
MBASU105SCKR75BFNA01
Beskrivelse
CAP CER 0.75PF C0K 50V 0402
Detaljeret beskrivelse
0.75 pF ±0,1pF 50V Keramiske kondensatorer C0K 0402 (1005 metrisk)
EDA/CAD-modeller
MBASU105SCKR75BFNA01 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±0,1pF
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)