MBASU105SB5152MFNA01 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Taiyo Yuden
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Taiyo Yuden
På lager: 0
Datablad
TDK
TDK
1500 pF ±20% 50V Keramiske kondensatorer X5R 0402 (1005 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MBASU105SB5152MFNA01
DigiKeys varenummer
587-MBASU105SB5152MFNA01TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MBASU105SB5152MFNA01
Beskrivelse
CAP CER 1500PF 50V X5R 0402
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
MBASU105SB5152MFNA01 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)