MBASU063SCG0R7BFNA01
DigiKeys varenummer
587-MBASU063SCG0R7BFNA01TR-ND - Tape & Reel (TR)
587-MBASU063SCG0R7BFNA01CT-ND - Afskåret tape (CT)
587-MBASU063SCG0R7BFNA01DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
MBASU063SCG0R7BFNA01
Beskrivelse
CAP CER 0.7PF 50V C0G 0201
Detaljeret beskrivelse
0.7 pF ±0,1pF 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0201 (0603 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0201 (0603 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Tolerance
±0,1pF
Tykkelse (maks.)
0,013" (0,33mm)