MAASU32MSB7475KPNA01
DigiKeys varenummer
587-MAASU32MSB7475KPNA01TR-ND - Tape & Reel (TR)
587-MAASU32MSB7475KPNA01CT-ND - Afskåret tape (CT)
587-MAASU32MSB7475KPNA01DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
MAASU32MSB7475KPNA01
Beskrivelse
CAP CER 4.7UF 50V X7R 1210
Detaljeret beskrivelse
4.7 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R 1210 (3225 metrisk)
EDA/CAD-modeller
MAASU32MSB7475KPNA01 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,106" (2,70mm)