MAASU168SL8222MTCA01 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Murata Electronics
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Murata Electronics
På lager: 0
Datablad
Billede for MAASU168SL8222MTCA01 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MAASU168SL8222MTCA01
DigiKeys varenummer
587-MAASU168SL8222MTCA01TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MAASU168SL8222MTCA01
Beskrivelse
MLCC, 0603, 50V, X8L, 2200PF20%
Detaljeret beskrivelse
2200 pF ±20% 50V Keramiske kondensatorer X8L 0603 (1608 metrisk)
EDA/CAD-modeller
MAASU168SL8222MTCA01 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,90mm)