MAASU105SL8681MFCA01 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Murata Electronics
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Murata Electronics
På lager: 0
Datablad
680 pF ±20% 50V Keramiske kondensatorer X8L 0402 (1005 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MAASU105SL8681MFCA01
DigiKeys varenummer
587-MAASU105SL8681MFCA01TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MAASU105SL8681MFCA01
Beskrivelse
MLCC, 0402, 50V, X8L, 680 PF 20
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
MAASU105SL8681MFCA01 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)