MAASH105SB7681MFCA01 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Taiyo Yuden
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Taiyo Yuden
På lager: 0
Datablad
Murata Electronics
Murata Electronics
680 pF ±20% 100V Keramiske kondensatorer X7R 0402 (1005 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MAASH105SB7681MFCA01
DigiKeys varenummer
587-MAASH105SB7681MFCA01TR-ND - Tape & Reel (TR)
587-MAASH105SB7681MFCA01CT-ND - Afskåret tape (CT)
587-MAASH105SB7681MFCA01DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
MAASH105SB7681MFCA01
Beskrivelse
CAP CER 680PF 100V X7R 0402
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
MAASH105SB7681MFCA01 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)