MAASE105SB7224KFCA01
DigiKeys varenummer
587-MAASE105SB7224KFCA01TR-ND - Tape & Reel (TR)
587-MAASE105SB7224KFCA01CT-ND - Afskåret tape (CT)
587-MAASE105SB7224KFCA01DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
MAASE105SB7224KFCA01
Beskrivelse
CAP CER 0.22UF 16V X7R 0402
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.22 µF ±10% 16V Keramiske kondensatorer X7R 0402 (1005 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
MAASE105SB7224KFCA01 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)