MAASE063SB7222KFCA01 | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | MAASE063SB7222KFCA01 |
Beskrivelse | CAP CER 2200PF 16V X7R 0201 |
Producentens standard leveringstid | 14 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 2200 pF ±10% 16V Keramiske kondensatorer X7R 0201 (0603 metrisk) |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | MAASE063SB7222KFCA01 Modeller |
Kategori | Temperaturkoefficient |
Mfr | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Serie | Klassificeringer AEC-Q200 |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Applikationer |
Varestatus Aktiv | Monteringstype |
Kapacitans | Pakke/hus 0201 (0603 metrisk) |
Tolerance ±10% | Størrelse/dimension 0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm) |
Spænding - Nominel | Tykkelse (maks.) 0,024" (0,60mm) |