MAASE063SB7222KFCA01
DigiKeys varenummer
587-MAASE063SB7222KFCA01TR-ND - Tape & Reel (TR)
587-MAASE063SB7222KFCA01CT-ND - Afskåret tape (CT)
587-MAASE063SB7222KFCA01DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
MAASE063SB7222KFCA01
Beskrivelse
CAP CER 2200PF 16V X7R 0201
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2200 pF ±10% 16V Keramiske kondensatorer X7R 0201 (0603 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
MAASE063SB7222KFCA01 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
0201 (0603 metrisk)
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,024" (0,60mm)