LSXPD2020KKT1R5M0G kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Taiyo Yuden
På lager: 0
1.5 µH Halvafskærmet Trådviklet spolemodstand Induktor 1.45 A 100mOhm Ikke-standard
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
LSXPD2020KKT1R5M0G
DigiKeys varenummer
587-LSXPD2020KKT1R5M0GTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
LSXPD2020KKT1R5M0G
Beskrivelse
FIXED IND 1.5UH 1.45A 100 MOHM
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
LSXPD2020KKT1R5M0G Modeller
Kategori
Strøm - Mætning (Isat)
1,35A
Mfr
Afskærmning
Halvafskærmet
Serie
DC-modstand (DCR)
100mOhm
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-25°C – 120°C
Varestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Type
Trådviklet spolemodstand
Monteringstype
Overflademontering
Materiale - Kerne
Pakke/hus
Ikke-standard
Induktans
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,079" B (2,00mm x 2,00mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,039" (1,00mm)