LSQPB322517T150K
DigiKeys varenummer
587-LSQPB322517T150KTR-ND - Tape & Reel (TR)
587-LSQPB322517T150KCT-ND - Afskåret tape (CT)
587-LSQPB322517T150KDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
LSQPB322517T150K
Beskrivelse
FIXED IND 15UH 530MA 684 MOHM
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
15 µH Halvafskærmet Trådviklet spolemodstand Induktor 530 mA 684mOhm maks. 1210 (3225 metrisk)
EDA/CAD-modeller
LSQPB322517T150K Modeller
Kategori
Afskærmning
Halvafskærmet
Mfr
DC-modstand (DCR)
684mOhm maks.
Serie
Frekvens - Selvresonans
20MHz
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Induktans
Leverandørs enhedspakning
1210
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,067" (1,70mm)
Strøm - Mætning (Isat)
700mA