LSQNA201616T150K
DigiKeys varenummer
587-LSQNA201616T150KTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
LSQNA201616T150K
Beskrivelse
FIXED IND 15UH 210MA 910 MOHM
Detaljeret beskrivelse
15 µH Halvafskærmet Trådviklet spolemodstand Induktor 210 mA 910mOhm maks. 0806 (2016 metrisk)
EDA/CAD-modeller
LSQNA201616T150K Modeller
Kategori
Afskærmning
Halvafskærmet
Mfr
DC-modstand (DCR)
910mOhm maks.
Serie
Frekvens - Selvresonans
28MHz
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Induktansfrekvens - Test
2.52 MHz
Pakke/hus
0806 (2016 metrisk)
Induktans
Leverandørs enhedspakning
0806
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Strøm - Mætning (Isat)
210mA