LSQMB201616T120J
DigiKeys varenummer
587-LSQMB201616T120JTR-ND - Tape & Reel (TR)
587-LSQMB201616T120JCT-ND - Afskåret tape (CT)
587-LSQMB201616T120JDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
LSQMB201616T120J
Beskrivelse
FIXED IND 12UH 200MA 1.4 OHM SMD
Producentens standard leveringstid
9 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
12 µH Halvafskærmet Trådviklet spolemodstand Induktor 200 mA 1,4Ohm 0806 (2016 metrisk)
EDA/CAD-modeller
LSQMB201616T120J Modeller
Kategori
DC-modstand (DCR)
1,4Ohm
Mfr
Q @ frek.
25 @ 2,52MHz
Serie
Frekvens - Selvresonans
23MHz
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Induktansfrekvens - Test
2.52 MHz
Pakke/hus
0806 (2016 metrisk)
Induktans
Leverandørs enhedspakning
0806
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)