LSQBA251818T220K kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Taiyo Yuden
På lager: 0
22 µH Halvafskærmet Trådviklet spolemodstand Induktor 115 mA 500mOhm 1007 (2518 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
LSQBA251818T220K
DigiKeys varenummer
587-LSQBA251818T220KTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
LSQBA251818T220K
Beskrivelse
FIXED IND 22UH 115MA 500 MOHM
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
LSQBA251818T220K Modeller
Kategori
DC-modstand (DCR)
500mOhm
Mfr
Frekvens - Selvresonans
19MHz
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Induktansfrekvens - Test
2.52 MHz
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
Trådviklet spolemodstand
Pakke/hus
1007 (2518 metrisk)
Materiale - Kerne
Leverandørs enhedspakning
1007
Induktans
Størrelse/dimension
0,098" L x 0,071" B (2,50mm x 1,80mm)
Tolerance
±10%
Højde - Monteret (maks.)
0,079" (2,00mm)