LSQBA251818T151K kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Taiyo Yuden
På lager: 0
150 µH Halvafskærmet Trådviklet spolemodstand Induktor 45 mA 3,2Ohm 1007 (2518 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
LSQBA251818T151K
DigiKeys varenummer
587-LSQBA251818T151KTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
LSQBA251818T151K
Beskrivelse
FIXED IND 150UH 45MA 3.2 OHM SMD
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
LSQBA251818T151K Modeller
Kategori
DC-modstand (DCR)
3,2Ohm
Mfr
Frekvens - Selvresonans
7MHz
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Induktansfrekvens - Test
796 kHz
Pakke/hus
1007 (2518 metrisk)
Materiale - Kerne
Leverandørs enhedspakning
1007
Induktans
Størrelse/dimension
0,098" L x 0,071" B (2,50mm x 1,80mm)
Tolerance
±10%
Højde - Monteret (maks.)
0,079" (2,00mm)