LSQBA201616T101M kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Taiyo Yuden
På lager: 0
100 µH Halvafskærmet Trådviklet spolemodstand Induktor 40 mA 4,5Ohm 0806 (2016 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
LSQBA201616T101M
DigiKeys varenummer
587-LSQBA201616T101MTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
LSQBA201616T101M
Beskrivelse
FIXED IND 100UH 40MA 4.5 OHM SMD
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
LSQBA201616T101M Modeller
Kategori
DC-modstand (DCR)
4,5Ohm
Mfr
Frekvens - Selvresonans
8MHz
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Induktansfrekvens - Test
796 kHz
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
Trådviklet spolemodstand
Pakke/hus
0806 (2016 metrisk)
Materiale - Kerne
Leverandørs enhedspakning
0806
Induktans
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)