LSMGA322525T202NG
DigiKeys varenummer
587-LSMGA322525T202NGTR-ND - Tape & Reel (TR)
587-LSMGA322525T202NGCT-ND - Afskåret tape (CT)
587-LSMGA322525T202NGDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
LSMGA322525T202NG
Beskrivelse
FERRITE BEAD 2 KOHM 1210 1LN
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2 kOhms @ 100 MHz 1 Strømlinje Ferritstøjfiltre og -chips 1210 (3225 metrisk) 1,2A 130mOhm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
LSMGA322525T202NG Modeller
Kategori
Strømklassificering (maks.)
1,2A
Producenter
Taiyo Yuden
DC-modstand (DCR) (maks.)
130mOhm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Filtertype
Strømlinje
Højde (maks.)
0,110" (2,80mm)
Antal linjer
1
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Impedans @ frekvens
2 kOhms @ 100 MHz