LSMCA201208T330RG
DigiKeys varenummer
587-LSMCA201208T330RGTR-ND - Tape & Reel (TR)
587-LSMCA201208T330RGCT-ND - Afskåret tape (CT)
587-LSMCA201208T330RGDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
LSMCA201208T330RG
Beskrivelse
FERRITE BEAD 33 OHM 0805 1LN
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
33 Ohms @ 100 MHz 1 Strømlinje Ferritstøjfiltre og -chips 0805 (2012 metrisk) 4A 8mOhm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
LSMCA201208T330RG Modeller
Kategori
Strømklassificering (maks.)
4A
Producenter
Taiyo Yuden
DC-modstand (DCR) (maks.)
8mOhm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Filtertype
Strømlinje
Højde (maks.)
0,041" (1,05mm)
Antal linjer
1
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Impedans @ frekvens
33 Ohms @ 100 MHz