LSDND3030MKT2R2MM
DigiKeys varenummer
587-LSDND3030MKT2R2MMTR-ND - Tape & Reel (TR)
587-LSDND3030MKT2R2MMCT-ND - Afskåret tape (CT)
587-LSDND3030MKT2R2MMDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
LSDND3030MKT2R2MM
Beskrivelse
FIXED IND 2.2UH 2.1A 112 MOHM
Detaljeret beskrivelse
2.2 µH Afskærmet Trådviklet spolemodstand Induktor 2.1 A 112mOhm maks. Ikke-standard
Kategori
Strøm - Mætning (Isat)
2,8A
DC-modstand (DCR)
112mOhm maks.
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Induktansfrekvens - Test
1 MHz
Størrelse/dimension
0,118" L x 0,118" B (3,00mm x 3,00mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,047" (1,20mm)