LSDND2020MKT3R3MM
DigiKeys varenummer
587-LSDND2020MKT3R3MMTR-ND - Tape & Reel (TR)
587-LSDND2020MKT3R3MMCT-ND - Afskåret tape (CT)
587-LSDND2020MKT3R3MMDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
LSDND2020MKT3R3MM
Beskrivelse
FIXED IND 3.3UH 1.15A 178 MOHM
Detaljeret beskrivelse
3.3 µH Afskærmet Trådviklet spolemodstand Induktor 1.15 A 178mOhm maks. Ikke-standard
Kategori
Strøm - Mætning (Isat)
1,35A
DC-modstand (DCR)
178mOhm maks.
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Induktansfrekvens - Test
1 MHz
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,079" B (2,00mm x 2,00mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,047" (1,20mm)