LSDND2020KKT4R7MM
DigiKeys varenummer
587-LSDND2020KKT4R7MMTR-ND - Tape & Reel (TR)
587-LSDND2020KKT4R7MMCT-ND - Afskåret tape (CT)
587-LSDND2020KKT4R7MMDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
LSDND2020KKT4R7MM
Beskrivelse
FIXED IND 4.7UH 750MA 435 MOHM
Detaljeret beskrivelse
4.7 µH Afskærmet Trådviklet spolemodstand Induktor 750 mA 435mOhm maks. Ikke-standard
Kategori
Strøm - Mætning (Isat)
1,05A
DC-modstand (DCR)
435mOhm maks.
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Induktansfrekvens - Test
1 MHz
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,079" B (2,00mm x 2,00mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,039" (1,00mm)