LSDND2020KKT3R3MM kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Taiyo Yuden
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Taiyo Yuden
På lager: 0
3.3 µH Afskærmet Trådviklet spolemodstand Induktor 940 mA 275mOhm maks. Ikke-standard
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Power Inductor MCOIL™ Series
LSDND2020KKT3R3MM
DigiKeys varenummer
587-LSDND2020KKT3R3MMTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
LSDND2020KKT3R3MM
Beskrivelse
FIXED IND 3.3UH 940MA 275 MOHM
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strøm - Mætning (Isat)
1,3A
DC-modstand (DCR)
275mOhm maks.
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Induktansfrekvens - Test
1 MHz
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,079" B (2,00mm x 2,00mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,039" (1,00mm)