LSDND1616KKT2R2MM kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Taiyo Yuden
På lager: 0
2.2 µH Afskærmet Trådviklet spolemodstand Induktor 950 mA 250mOhm maks. Ikke-standard
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Power Inductor MCOIL™ Series
LSDND1616KKT2R2MM
DigiKeys varenummer
587-LSDND1616KKT2R2MMTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
LSDND1616KKT2R2MM
Beskrivelse
FIXED IND 2.2UH 950MA 250 MOHM
Producentens standard leveringstid
7 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strøm - Mætning (Isat)
1,5A
Mfr
Afskærmning
Afskærmet
Serie
DC-modstand (DCR)
250mOhm maks.
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - Test
1 MHz
Type
Trådviklet spolemodstand
Monteringstype
Overflademontering
Materiale - Kerne
Pakke/hus
Ikke-standard
Induktans
Størrelse/dimension
0,065" L x 0,065" B (1,64mm x 1,64mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,039" (1,00mm)