LSCNB1608HKTR47MD
DigiKeys varenummer
587-LSCNB1608HKTR47MDTR-ND - Tape & Reel (TR)
587-LSCNB1608HKTR47MDCT-ND - Afskåret tape (CT)
587-LSCNB1608HKTR47MDDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
LSCNB1608HKTR47MD
Beskrivelse
FIXED IND 470NH 2.7A 43 MOHM SMD
Producentens standard leveringstid
7 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
470 nH Afskærmet Flerlag Induktor 2.7 A 43mOhm maks. 0603 (1608 metrisk)
Kategori
Strøm - Mætning (Isat)
3,3A
DC-modstand (DCR)
43mOhm maks.
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Induktansfrekvens - Test
1 MHz
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)