LSCNB1608HKT2R2MD
DigiKeys varenummer
587-LSCNB1608HKT2R2MDTR-ND - Tape & Reel (TR)
587-LSCNB1608HKT2R2MDCT-ND - Afskåret tape (CT)
587-LSCNB1608HKT2R2MDDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
LSCNB1608HKT2R2MD
Beskrivelse
FIXED IND 2.2UH 1.2A 292 MOHM
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2.2 µH Afskærmet Flerlag Induktor 1.2 A 292mOhm maks. 0603 (1608 metrisk)
Kategori
Strøm - Mætning (Isat)
1,5A
Mfr
Afskærmning
Afskærmet
Serie
DC-modstand (DCR)
292mOhm maks.
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - Test
1 MHz
Type
Flerlag
Monteringstype
Overflademontering
Materiale - Kerne
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Induktans
Leverandørs enhedspakning
0603
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)