LSAPB2520MKTR47M
DigiKeys varenummer
587-LSAPB2520MKTR47MTR-ND - Tape & Reel (TR)
587-LSAPB2520MKTR47MCT-ND - Afskåret tape (CT)
587-LSAPB2520MKTR47MDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
LSAPB2520MKTR47M
Beskrivelse
FIXED IND 470NH 4.1A 26 MOHM SMD
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
470 nH Afskærmet Trådviklet spolemodstand Induktor 4.1 A 26mOhm maks. 1008 (2520 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
LSAPB2520MKTR47M Modeller
Kategori
Strøm - Mætning (Isat)
5,8A
Mfr
Afskærmning
Afskærmet
Serie
DC-modstand (DCR)
26mOhm maks.
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - Test
2 MHz
Type
Trådviklet spolemodstand
Monteringstype
Overflademontering
Materiale - Kerne
Pakke/hus
1008 (2520 metrisk)
Induktans
Leverandørs enhedspakning
1008
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,047" (1,20mm)