LMMGA160808T601RG kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Taiyo Yuden
På lager: 6.031
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Taiyo Yuden
På lager: 5.768
Datablad
600 Ohms @ 100 MHz 1 Strømlinje Ferritstøjfiltre og -chips 0603 (1608 metrisk) 900mA 170mOhm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
LMMGA160808T601RG
DigiKeys varenummer
587-LMMGA160808T601RGTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
LMMGA160808T601RG
Beskrivelse
FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strømklassificering (maks.)
900mA
Producenter
DC-modstand (DCR) (maks.)
170mOhm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Filtertype
Strømlinje
Højde (maks.)
0,035" (0,90mm)
Antal linjer
1
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Impedans @ frekvens
600 Ohms @ 100 MHz