LMK105BJ224MVHF kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Taiyo Yuden
På lager: 14.680
Datablad
Opgradering
Taiyo Yuden
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
TDK
0.22 µF ±20% 10V Keramiske kondensatorer X5R 0402 (1005 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TAIYO YUDEN MLCCs
LMK105BJ224MVHF
DigiKeys varenummer
LMK105BJ224MVHF-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
LMK105BJ224MVHF
Beskrivelse
CAP CER 0.22UF 10V X5R 0402
Producentens standard leveringstid
7 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
LMK105BJ224MVHF Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Mfr
Klassificeringer
AEC-Q200
Serie
Applikationer
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)