LLQBA251818T331K kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Taiyo Yuden
På lager: 1.850
Datablad
330 µH Halvafskærmet Trådviklet spolemodstand Induktor 30 mA 7Ohm 1007 (2518 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
LLQBA251818T331K
DigiKeys varenummer
587-LLQBA251818T331KTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
LLQBA251818T331K
Beskrivelse
FIXED IND 330UH 30MA 7 OHM SMD
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Afskærmning
Halvafskærmet
Mfr
DC-modstand (DCR)
7Ohm
Serie
Frekvens - Selvresonans
4,5MHz
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Varestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - Test
796 kHz
Type
Trådviklet spolemodstand
Monteringstype
Overflademontering
Materiale - Kerne
Pakke/hus
1007 (2518 metrisk)
Induktans
Leverandørs enhedspakning
1007
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,098" L x 0,071" B (2,50mm x 1,80mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,079" (2,00mm)