LLDND4040MKT2R2MF kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Taiyo Yuden
På lager: 0
Datablad
2.2 µH Afskærmet Trådviklet spolemodstand Induktor 2.5 A 92mOhm maks. 1616 (4040 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
LLDND4040MKT2R2MF
DigiKeys varenummer
587-LLDND4040MKT2R2MFTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
LLDND4040MKT2R2MF
Beskrivelse
FIXED IND 2.2UH 2.5A 92 MOHM SMD
Producentens standard leveringstid
7 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strøm - Mætning (Isat)
3,2A
Mfr
Afskærmning
Afskærmet
Serie
DC-modstand (DCR)
92mOhm maks.
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Type
Trådviklet spolemodstand
Monteringstype
Overflademontering
Materiale - Kerne
Pakke/hus
1616 (4040 metrisk)
Induktans
Leverandørs enhedspakning
1616
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,157" L x 0,157" B (4,00mm x 4,00mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,047" (1,20mm)