LLDND2020KKT1R0MM kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Taiyo Yuden
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Taiyo Yuden
På lager: 0
Datablad
1 µH Afskærmet Trådviklet spolemodstand Induktor 1.7 A 85mOhm maks. Ikke-standard
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
LLDND2020KKT1R0MM
DigiKeys varenummer
587-LLDND2020KKT1R0MMTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
LLDND2020KKT1R0MM
Beskrivelse
FIXED IND 1UH 1.7A 85 MOHM SMD
Producentens standard leveringstid
7 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strøm - Mætning (Isat)
2,9A
Mfr
Afskærmning
Afskærmet
Serie
DC-modstand (DCR)
85mOhm maks.
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - Test
1 MHz
Type
Trådviklet spolemodstand
Monteringstype
Overflademontering
Materiale - Kerne
Pakke/hus
Ikke-standard
Induktans
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,079" B (2,00mm x 2,00mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,039" (1,00mm)