LLBHB2012KKT1R5M kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Taiyo Yuden
På lager: 0
1.5 µH Afskærmet Trådviklet spolemodstand Induktor 1.1 A 173mOhm maks. 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
LLBHB2012KKT1R5M
DigiKeys varenummer
587-LLBHB2012KKT1R5MTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
LLBHB2012KKT1R5M
Beskrivelse
FIXED IND 1.5UH 1.1A 173 MOHM
Producentens standard leveringstid
7 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strøm - Mætning (Isat)
1,2A
Mfr
Afskærmning
Afskærmet
Serie
DC-modstand (DCR)
173mOhm maks.
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Varestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - Test
1 MHz
Type
Trådviklet spolemodstand
Monteringstype
Overflademontering
Materiale - Kerne
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Induktans
Leverandørs enhedspakning
0805
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,039" (1,00mm)