LCRNJ10155GL150MN
DigiKeys varenummer
587-LCRNJ10155GL150MNTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
LCRNJ10155GL150MN
Beskrivelse
FIXED IND 15UH 3.4A 31 MOHM SMD
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
15 µH Afskærmet Trådviklet spolemodstand Induktor 3.4 A 31mOhm Ikke-standard
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
LCRNJ10155GL150MN Modeller
Kategori
Strøm - Mætning (Isat)
4,03A
Mfr
Afskærmning
Afskærmet
Serie
DC-modstand (DCR)
31mOhm
Emballage
Tape & Reel (TR)
Klassificeringer
AEC-Q200
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Type
Trådviklet spolemodstand
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Materiale - Kerne
Monteringstype
Overflademontering
Induktans
Pakke/hus
Ikke-standard
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,398" L x 0,398" B (10,10mm x 10,10mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,230" (5,85mm)