LCRNJ10145GL101MN
DigiKeys varenummer
587-LCRNJ10145GL101MNTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
LCRNJ10145GL101MN
Beskrivelse
FIXED IND 100UH 1.1A 230 MOHM
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 µH Afskærmet Trådviklet spolemodstand Induktor 1.1 A 230mOhm Ikke-standard
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
LCRNJ10145GL101MN Modeller
Kategori
Strøm - Mætning (Isat)
1,4A
Mfr
Afskærmning
Afskærmet
Serie
DC-modstand (DCR)
230mOhm
Emballage
Tape & Reel (TR)
Klassificeringer
AEC-Q200
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Type
Trådviklet spolemodstand
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Materiale - Kerne
Monteringstype
Overflademontering
Induktans
Pakke/hus
Ikke-standard
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,398" L x 0,398" B (10,10mm x 10,10mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,191" (4,85mm)