LCMGG160808T121RG er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Taiyo Yuden
På lager: 5.830
Datablad
120 Ohms @ 100 MHz 1 Strømlinje Ferritstøjfiltre og -chips 0603 (1608 metrisk) 1,2A 130mOhm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
LCMGG160808T121RG
DigiKeys varenummer
587-LCMGG160808T121RGTR-ND - Tape & Reel (TR)
587-LCMGG160808T121RGCT-ND - Afskåret tape (CT)
587-LCMGG160808T121RGDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
LCMGG160808T121RG
Beskrivelse
FERRITE BEAD 120 OHM 0603 1LN
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
LCMGG160808T121RG Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
DC-modstand (DCR) (maks.)
130mOhm
Producenter
Taiyo Yuden
Klassificeringer
AEC-Q200
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Monteringstype
Overflademontering
Filtertype
Strømlinje
Højde (maks.)
0,035" (0,90mm)
Antal linjer
1
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Impedans @ frekvens
120 Ohms @ 100 MHz
Funktioner
Automotive
Strømklassificering (maks.)
1,2A