LCMGA452525T162NG
DigiKeys varenummer
587-LCMGA452525T162NGTR-ND - Tape & Reel (TR)
587-LCMGA452525T162NGCT-ND - Afskåret tape (CT)
587-LCMGA452525T162NGDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
LCMGA452525T162NG
Beskrivelse
FERRITE BEAD 1.6 KOHM 1810 1LN
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1.6 kOhms @ 100 MHz 1 Strømlinje Ferritstøjfiltre og -chips 1810 (4525 metrisk) 2A 130mOhm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
LCMGA452525T162NG Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
DC-modstand (DCR) (maks.)
130mOhm
Producenter
Taiyo Yuden
Klassificeringer
AEC-Q200
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
1810 (4525 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Filtertype
Strømlinje
Højde (maks.)
0,110" (2,80mm)
Antal linjer
1
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,098" B (4,50mm x 2,50mm)
Impedans @ frekvens
1.6 kOhms @ 100 MHz
Funktioner
Automotive
Strømklassificering (maks.)
2A