LCMGA201208T221RG
DigiKeys varenummer
587-LCMGA201208T221RGTR-ND - Tape & Reel (TR)
587-LCMGA201208T221RGCT-ND - Afskåret tape (CT)
587-LCMGA201208T221RGDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
LCMGA201208T221RG
Beskrivelse
FERRITE BEAD 220 OHM 0805 1LN
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
220 Ohms @ 100 MHz 1 Strømlinje Ferritstøjfiltre og -chips 0805 (2012 metrisk) 2A 60mOhm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
LCMGA201208T221RG Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
DC-modstand (DCR) (maks.)
60mOhm
Producenter
Taiyo Yuden
Klassificeringer
AEC-Q200
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Monteringstype
Overflademontering
Filtertype
Strømlinje
Højde (maks.)
0,041" (1,05mm)
Antal linjer
1
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Impedans @ frekvens
220 Ohms @ 100 MHz
Funktioner
Automotive
Strømklassificering (maks.)
2A