LCMGA160808T601RG
DigiKeys varenummer
587-LCMGA160808T601RGTR-ND - Tape & Reel (TR)
587-LCMGA160808T601RGCT-ND - Afskåret tape (CT)
587-LCMGA160808T601RGDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
LCMGA160808T601RG
Beskrivelse
FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
600 Ohms @ 100 MHz 1 Strømlinje Ferritstøjfiltre og -chips 0603 (1608 metrisk) 900mA 170mOhm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
LCMGA160808T601RG Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
DC-modstand (DCR) (maks.)
170mOhm
Producenter
Taiyo Yuden
Klassificeringer
AEC-Q200
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Monteringstype
Overflademontering
Filtertype
Strømlinje
Højde (maks.)
0,035" (0,90mm)
Antal linjer
1
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Impedans @ frekvens
600 Ohms @ 100 MHz
Funktioner
Automotive
Strømklassificering (maks.)
900mA