LCENA2520MKT4R7M0NK
DigiKeys varenummer
587-LCENA2520MKT4R7M0NKTR-ND - Tape & Reel (TR)
587-LCENA2520MKT4R7M0NKCT-ND - Afskåret tape (CT)
587-LCENA2520MKT4R7M0NKDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
LCENA2520MKT4R7M0NK
Beskrivelse
FIXED IND 4.7UH 1.1A 185 MOHM
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
4.7 µH Afskærmet Trådviklet spolemodstand Induktor 1.1 A 185mOhm maks. 1008 (2520 metrisk)
Kategori
Afskærmning
Afskærmet
Mfr
DC-modstand (DCR)
185mOhm maks.
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - Test
1 MHz
Type
Trådviklet spolemodstand
Monteringstype
Overflademontering
Materiale - Kerne
Pakke/hus
1008 (2520 metrisk)
Induktans
Leverandørs enhedspakning
1008
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,047" (1,20mm)
Strøm - Mætning (Isat)
2,1A