LCCNF1608KKTR47MA
DigiKeys varenummer
587-LCCNF1608KKTR47MATR-ND - Tape & Reel (TR)
587-LCCNF1608KKTR47MACT-ND - Afskåret tape (CT)
587-LCCNF1608KKTR47MADKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
LCCNF1608KKTR47MA
Beskrivelse
FIXED IND 470NH 3A 65 MOHM SMD
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
470 nH Afskærmet Flerlag Induktor 3 A 65mOhm maks. 0603 (1608 metrisk)
Kategori
Afskærmning
Afskærmet
Mfr
DC-modstand (DCR)
65mOhm maks.
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - Test
1 MHz
Type
Flerlag
Monteringstype
Overflademontering
Materiale - Kerne
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Induktans
Leverandørs enhedspakning
0603
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,039" (1,00mm)
Strøm - Mætning (Isat)
2,6A