LCCNF1608KKTR24MA | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | LCCNF1608KKTR24MA |
Beskrivelse | FIXED IND 240NH 3.8A 35 MOHM SMD |
Producentens standard leveringstid | 7 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 240 nH Afskærmet Flerlag Induktor 3.8 A 35mOhm maks. 0603 (1608 metrisk) |
Datablad | Datablad |
Kategori | Afskærmning Afskærmet |
Mfr | DC-modstand (DCR) 35mOhm maks. |
Serie | Klassificeringer AEC-Q200 |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Driftstemperatur -40°C – 125°C |
Varestatus Aktiv | Induktansfrekvens - Test 1 MHz |
Type Flerlag | Monteringstype Overflademontering |
Materiale - Kerne | Pakke/hus 0603 (1608 metrisk) |
Induktans | Leverandørs enhedspakning 0603 |
Tolerance ±20% | Størrelse/dimension 0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm) |
Strømklassificering (AMPS) | Højde - Monteret (maks.) 0,039" (1,00mm) |
Strøm - Mætning (Isat) 3,2A |