LB3218T470K
DigiKeys varenummer
587-2037-2-ND - Tape & Reel (TR)
587-2037-1-ND - Afskåret tape (CT)
587-2037-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
LB3218T470K
Beskrivelse
FIXED IND 47UH 205MA 920 MOHM
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
47 µH Halvafskærmet Trådviklet spolemodstand Induktor 205 mA 920mOhm 1207 (3218 metrisk)
EDA/CAD-modeller
LB3218T470K Modeller
Kategori
DC-modstand (DCR)
920mOhm
Mfr
Frekvens - Selvresonans
12MHz
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Induktansfrekvens - Test
2.52 MHz
Type
Trådviklet spolemodstand
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,071" B (3,20mm x 1,80mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,079" (2,00mm)