LB3218T220K
DigiKeys varenummer
587-2036-2-ND - Tape & Reel (TR)
587-2036-1-ND - Afskåret tape (CT)
587-2036-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
LB3218T220K
Beskrivelse
FIXED IND 22UH 255MA 490 MOHM
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 µH Halvafskærmet Trådviklet spolemodstand Induktor 255 mA 490mOhm 1207 (3218 metrisk)
EDA/CAD-modeller
LB3218T220K Modeller
Kategori
DC-modstand (DCR)
490mOhm
Mfr
Frekvens - Selvresonans
19MHz
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Induktansfrekvens - Test
2.52 MHz
Type
Trådviklet spolemodstand
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,071" B (3,20mm x 1,80mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,079" (2,00mm)