LB3218T1R0M
DigiKeys varenummer
587-2032-2-ND - Tape & Reel (TR)
587-2032-1-ND - Afskåret tape (CT)
587-2032-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
LB3218T1R0M
Beskrivelse
FIXED IND 1UH 1.075A 60 MOHM SMD
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 µH Halvafskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 1.075 A 60mOhm 1207 (3218 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
LB3218T1R0M Modeller
Kategori
Afskærmning
Halvafskærmet
Mfr
DC-modstand (DCR)
60mOhm
Serie
Frekvens - Selvresonans
100MHz
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Varestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - Test
7.96 MHz
Type
Tromlekerne, trådviklet
Monteringstype
Overflademontering
Materiale - Kerne
Pakke/hus
1207 (3218 metrisk)
Induktans
Leverandørs enhedspakning
1207 (3218 metrisk)
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,071" B (3,20mm x 1,80mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,079" (2,00mm)