LB2016T4R7M
DigiKeys varenummer
587-2504-2-ND - Tape & Reel (TR)
587-2504-1-ND - Afskåret tape (CT)
587-2504-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
LB2016T4R7M
Beskrivelse
FIXED IND 4.7UH 225MA 250 MOHM
Producentens standard leveringstid
9 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
4.7 µH Halvafskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 225 mA 250mOhm 0806 (2016 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
LB2016T4R7M Modeller
Kategori
Afskærmning
Halvafskærmet
Mfr
DC-modstand (DCR)
250mOhm
Serie
Frekvens - Selvresonans
45MHz
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Varestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - Test
7.96 MHz
Type
Tromlekerne, trådviklet
Monteringstype
Overflademontering
Materiale - Kerne
Pakke/hus
0806 (2016 metrisk)
Induktans
Leverandørs enhedspakning
0806 (2016 metrisk)
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)