LB2012T101K
DigiKeys varenummer
587-2488-2-ND - Tape & Reel (TR)
587-2488-1-ND - Afskåret tape (CT)
587-2488-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
LB2012T101K
Beskrivelse
FIXED IND 100UH 45MA 7 OHM SMD
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 µH Halvafskærmet Trådviklet spolemodstand Induktor 45 mA 7Ohm 0805 (2012 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
LB2012T101K Modeller
Kategori
DC-modstand (DCR)
7Ohm
Mfr
Frekvens - Selvresonans
8MHz
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Induktansfrekvens - Test
796 kHz
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
Trådviklet spolemodstand
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Induktans
Leverandørs enhedspakning
0805 (2012 metrisk)
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,057" (1,45mm)